• Тел. +38 (057) 768-07-92

  • Факс. +38 (057) 315-21-39

  • Україна, 61085, м. Харків,

    вул. Академіка Проскури, 1 а/c 2831

 
 
  • Якість
  • Надійність
  • Інновації
  • Масштабованість
 

За роки роботи НВП "Хартрон-Експрес ЛТД" стало провідним постачальником в Україні комплексних автоматизованих систем управління, контролю та діагностики електрообладнання та електроапаратури для залізничного транспорту та метрополітену.

Науковий потенціал колективу однодумців забезпечує динамічний розвиток підприємства та пропонує на ринку конкурентоспроможну продукцію, що відповідає найвищим вимогам.

Висока якість продукції, що постачається в спеціальних умовах залізничного транспорту, забезпечується випробуваннями перед поставкою замовнику. Підприємство виконує весь комплекс робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування продукції. На підприємстві функціонує система управління бізнесом, сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (сертифікат № UA 2.003.07545-13), ISO 9001:2008 (сертифікат № 31100111 QM08), ГОСТ ISO 9001:2011(ISO 9001:2008), сертифікат № PC000243).

Історія підприємства

НВП "ХАРТРОН-ЕКСПРЕС ЛТД" утворено в 1999 році на базі СКТБ НВП "ХАРТРОН-ПЛАНТ", що має досвід роботи із створення і супроводу випробувальної апаратури для ракетно-космічної техніки, а також участі в цільових конверсійних програмах, що виконуються Міністерством промисловості і ВПК України в перші роки незалежності.

 

У ринкових умовах економіки колектив підприємства виконував замовлення по розробці і серійним постачанням апаратури для паливороздаточних колонок АЗС, турнікети для метрополітенів.

 

Але максимальна увага була приділена створенню мікропроцесорних автоматизованих систем управління і електроустаткування для українських залізниць.

За угодою з "Укрзалізницією" НВП "ХАРТРОН-ЕКСПРЕС ЛТД" став основним розробником і постачальником систем автоматизованого управління і електроустаткування для капітального ремонту існуючого вагонного парку рухомого складу для пасажирських перевезень, а також для комплектування пасажирських вагонів Крюкiвського вагонобудівного заводу, що знов будуються.

 

Крім цього, підприємство проводить роботи по модернізації електровозів, електропоїздів і постачає електроустаткування для новозбудованих.

 

Також розробляється та постачається електрообладнання для вагонів метрополітену.

 

Досвід, що є у фахівців підприємства, по розробці, виготовленню і випробуванню засобів ракетно-космічної техніки перенесений на вимоги до апаратури і устаткування для рухомого складу залізничного транспорту.