• Тел. +38 (057) 768-07-92

  • Факс. +38 (057) 315-21-39

  • Україна, 61085, м. Харків,

    вул. Академіка Проскури, 1 а/c 2831

 
 

Ігор Терехов: міська рада має намір підтримувати промислові підприємства

23.10.2020

Підприємство "Хартрон" прагне співпрацювати з муніципалітетом у проектах розвитку Харкова. Можливі напрямки партнерства озвучили на зустрічі з Ігорем Тереховим.


Фото: Василь Голосний

Перший заступник міського голови відвідав підприємство, щоб ознайомитись з розробками вчених та поспілкуватися з колективом.
 
«Наступного тижня ми проведемо робочу нараду разом із представниками ХТЗ, "Електротяжмаш", "Електромашини", заводу "Комунар" для того, щоб визначити ті сфери, в яких місто може співпрацювати разом із нашими промисловими підприємствами. Як то "Харківський трамвай", як то випуск та удосконалення метрополітену. Крім того, дуже цікавою нам видається співпраця з "ХАРТРОНОМ" щодо створення системи безпеки в місті Харкові, починаючи від системи безпеки руху, автоматичного регулювання світлофорних об'єктів і закінчуючи, звичайно, створенням Ситуаційного центру. У всьому цьому ми можемо знайти точки дотику і, звичайно, ми зацікавлені в тому, щоб міські гроші працювали на підприємствах міста Харкова, щоб люди отримували нормальні заробітні плати і щоб Харків справді ставав успішним та розумним містом.» - повідомив Ігор Терехов, перший заступник Харківського міського голови.
 
Взагалі, каже Ігор Терехов, зараз концепція роботи міськради така, щоби вибудувати стратегію розвитку харківських підприємств за рахунок максимального залучення їх до муніципальних проектів.
 
Окрім глобальних планів щодо участі у загальноміських проектах, обговорювалась низка питань про стан рухомого складу міського транспорту. Чіткий план дій, зазначив Ігор Терехов, вже розроблено.
 
«Ми знаємо проблематику громадського транспорту. Ми за кілька наступних років практично повністю оновимо парк тролейбусів, парк трамваїв і будемо дивитись, як нам оновлювати автобусні парки. Тому що вже сьогодні назріла потреба в цьому. Є знос і моральний, і фізичний. Тому прийматимемо такі рішення, щоб оновлювати парк і трамваїв, і тролейбусів, і автобусів.» - повідомив Ігор Терехов, перший заступник Харківського міського голови.